• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Боярчани можуть безкоштовно стерилізувати домашніх улюбленців – розпочалася реалізація проєкту-переможця «Бюджету участі»

До кінця 2020 року мешканці Боярки мають змогу безкоштовно простерилізувати своїх домашніх улюбленців у ветеренарній клініці «Альба» ЗООВЕТЦЕНТР. Послуга безкоштовна. Всі витрати покриваються за кошти міського бюджету за програмою «Бюджет участі».

Відкрите обговорення Програми "Бюджет участі в місті Боярка"

Цього року вже вп’яте розпочнеться конкурс громадських проєктів – «Бюджет участі 2021». Суть конкурсу дуже проста: ви маєте ідею як змінити місто на краще, а ми – кошти на її фінансування. Але від ідеї на папері до її реалізації - довгий шлях. І щоб зробити конкурс зручнішим та зрозумілішим для вас, ми розпочинаємо обговорення та доопрацювання Програми «Бюджету участі в місті Боярка» – міської цільової програми, яка встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів міської ради та жителів Боярки щодо реалізації проєктів.

Реалізовано проєкт «Чи вміщується людське життя в ціну бруківки?»

В історичній частині міста за Прогрмаю «Бюджет участі 2020» побудували новий тротуар від вул. Шевченка до КЗ КОР "КОПТД". Проєкт «Чи вміщується людське життя в ціну бруківки?» (gb.mistoboyarka.gov.ua/projects/7)  посів друге місце, отримавши підтримку 88 боярчан. До речі, автор проєкту Тетяна Духлій вперше брала участь у конкурсі. Про свій досвід автор розповідає на відео.

Розпочалася реалізація проєктів «Бюджету участі 2020»

27 грудня 2019 року на засіданні Експертної ради було оголошено переможців четвертого конкурсу громадських проєктів у місті Боярка «Бюджет участі 2020». За результатами голосування перше місце посів проєкт № 2 «Безкоштовна стерилізація хатніх тварин. Ч.2», набравши 102 голоси; друге місце — проєкт № 7 «Чи вміщується людське життя в ціну бруківки?», за який проголосувало 88 боярчан; третє місце — проєкт № 8 «Дитячий майданчик по вул. Білогородській між буд. 17 та 19-а», який набрав 73 голоси; четверте місце — проєкт № 9 «Безпечні пішохідні переходи для дітей» із 33 голосами.

Обирай ідею для реалізації

7 листопада відбулось заключне засідання Експертної ради Бюджету участі 2020. Було розглянуто останні проєкти, які потребували доопрацювання, а також сформовано остаточний список проєктів, які допущено до голосування.