• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Розпочинається голосування за проєкти на «Бюджет участі в місті Боярка 2021»

Голосування триватиме впродовж місяця – з 01.11.2020 до 30.11.2020 року. Цього разу на реалізацію виділено бюджет у розмірі 1 100 000 грн, який буде розподілено між проєктами, які наберуть найбільшу кількість голосів.

Подавайте свої ідеї на «Бюджет участі в місті Боярка 2021»

1 вересня 2020 року розпочинається реєстрація громадських проектів на конкурс «Бюджет участі в місті Боярка 2021». Реєстрація триватиме до 30 вересня включно. «Бюджет участі» – це можливість для мешканців міста взяти участь у розподілі бюджетних коштів. На реалізацію громадських проектів у 2020 році з міського бюджету виділено 1 100 000 грн.

Боярчани можуть безкоштовно стерилізувати домашніх улюбленців – розпочалася реалізація проєкту-переможця «Бюджету участі»

До кінця 2020 року мешканці Боярки мають змогу безкоштовно простерилізувати своїх домашніх улюбленців у ветеренарній клініці «Альба» ЗООВЕТЦЕНТР. Послуга безкоштовна. Всі витрати покриваються за кошти міського бюджету за програмою «Бюджет участі».

Відкрите обговорення Програми "Бюджет участі в місті Боярка"

Цього року вже вп’яте розпочнеться конкурс громадських проєктів – «Бюджет участі 2021». Суть конкурсу дуже проста: ви маєте ідею як змінити місто на краще, а ми – кошти на її фінансування. Але від ідеї на папері до її реалізації - довгий шлях. І щоб зробити конкурс зручнішим та зрозумілішим для вас, ми розпочинаємо обговорення та доопрацювання Програми «Бюджету участі в місті Боярка» – міської цільової програми, яка встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів міської ради та жителів Боярки щодо реалізації проєктів.

Реалізовано проєкт «Чи вміщується людське життя в ціну бруківки?»

В історичній частині міста за Прогрмаю «Бюджет участі 2020» побудували новий тротуар від вул. Шевченка до КЗ КОР "КОПТД". Проєкт «Чи вміщується людське життя в ціну бруківки?» (gb.mistoboyarka.gov.ua/projects/7)  посів друге місце, отримавши підтримку 88 боярчан. До речі, автор проєкту Тетяна Духлій вперше брала участь у конкурсі. Про свій досвід автор розповідає на відео.