• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Перше засідання Експертної ради - 10 жовтня, 16:00

У четвер, 10 жовтня, о 16:00 в сесійній залі Боярської міської ради за адресою: вул. М. Грушевського, 39а відбудеться перше засідання Експертної ради за програмою «Бюджет участі в місті Боярка 2020».

Відкрито сквер ім. Сагайдачного - проєкт-переможець "Бюджету участі 2019"

Приємним подарунком до Дня міста стало відкриття скверу ім. Сагайдачного, яке відбулося 21 вересня. Влаштування зони відпочинку зі спортивним та дитячим майданчиками, доріжками та лавочками відбулося в рамках реалізації проекту Бюджету участі. Ця красива зелена оаза стала черговим свідченням плідної співпраці влади і громади.

Подавайте свої ідеї на «Бюджет участі в місті Боярка 2020»

1 вересня 2020 року розпочинається реєстрація громадських проектів на конкурс «Бюджет участі в місті Боярка 2020». Реєстрація триватиме до 30 вересня включно. «Бюджет участі» – це можливість для мешканців міста взяти участь у розподілі бюджетних коштів. На реалізацію громадських проектів у 2020 році з міського бюджету виділено 800 000 грн.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у роботі Експертної ради за програмою «Бюджет участі 2020»

Боярська міська рада запрошує представників інститутів громадянського суспільства та громадських активістів подати пропозиції щодо входження представників територіальної громади міста Боярка до складу Експертної ради за програмою «Бюджет участі 2020».

1 вересня 2019 року відкривається реєстрація громадських проектів на «Бюджет участі 2020»

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у рамках бюджету 2020 року.