• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Обирай ідею для реалізації

7 листопада відбулось заключне засідання Експертної ради Бюджету участі 2020. Було розглянуто останні проєкти, які потребували доопрацювання, а також сформовано остаточний список проєктів, які допущено до голосування.

Перше засідання Експертної ради - 10 жовтня, 16:00

У четвер, 10 жовтня, о 16:00 в сесійній залі Боярської міської ради за адресою: вул. М. Грушевського, 39а відбудеться перше засідання Експертної ради за програмою «Бюджет участі в місті Боярка 2020».

Відкрито сквер ім. Сагайдачного - проєкт-переможець "Бюджету участі 2019"

Приємним подарунком до Дня міста стало відкриття скверу ім. Сагайдачного, яке відбулося 21 вересня. Влаштування зони відпочинку зі спортивним та дитячим майданчиками, доріжками та лавочками відбулося в рамках реалізації проекту Бюджету участі. Ця красива зелена оаза стала черговим свідченням плідної співпраці влади і громади.

Подавайте свої ідеї на «Бюджет участі в місті Боярка 2020»

1 вересня 2020 року розпочинається реєстрація громадських проектів на конкурс «Бюджет участі в місті Боярка 2020». Реєстрація триватиме до 30 вересня включно. «Бюджет участі» – це можливість для мешканців міста взяти участь у розподілі бюджетних коштів. На реалізацію громадських проектів у 2020 році з міського бюджету виділено 800 000 грн.