Міні - футбольний турнір імені Віталія Чишка, Олександра Желдака, Бориса Демянчука Брав участь

Доданий
29.09.2021
Номер
7
Спорт

Міні - футбольний турнір присвячений пам’яті Віталія Чишка та здравія Олександра Желдака і Бориса Демянчука, людей які зробила значний внесок в розвиток спорту у Боярській громаді загалом та футболу і мініфутболу зокрема.

Автор проєкту
Борис
Борис Демянчук
Бюджет
57 255 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Боярка
Адреса
вул. Хрещатик (Карла Маркса), 86, Боярка

Опис

Опис проекту

Одним з надзвичайно важливих завдань у нашій громаді є збільшення кількіості яскравих спортивних проєктів та заходів, популярних серед молоді. Одним із таких заходів може стати міні - футбольний турнір імені Віталія Чишка, Олександра Желдака та Бориса Демянчука. План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги): розробка символіки турніру; виготовлення банеру турніру; закупівля грамот та кубків; закупівля призів переможцям та командам учасницям; відбір команд (Боярська громада) та формування списків учасників; домовленості з медиками, щодо присутності на турнірі; оренда біотуалетів; запрошення гостей – цікавих особистостей з числа молодих спортсменів і спортсменів- блогерів цікавих для молоді; проведення турніру з мініфутболу (1 день), інформаційна кампанія проєкту з елементами пропаганди здорового життя у форматі близькому для молоді.

Проблема

Згідно дослідження 2019 року Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) – українські підлітки дедалі частіше п'ють алкоголь і мають більший доступ до наркотиків. А ще збільшується їхня залежність від соцмереж. За даними проєкту "Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин" (ESPAD) 50% українських підлітків мають досвід куріння, 86% вживали алкоголь, а 18% пробували наркотики. Тому надзвичайно актуальними проєктами у громаді стають такі, що забезпечують умови розвитку фізкультури та спорту серед молоді, систематичне проведення спортивних та просвітницьких заходів з метою пропаганди здорового способу життя і як наслідок формує стійке неприйняття молоддю паління, вживання наркотиків та алкоголю також зменшують ризик передчасної смерті.

Мета проекту та яким чином проект вирішить проблему

Залучення молоді до спорту та підвищення популярності мініфутболу у Боярські громаді в т. ч. серед дівчат

Для кого цей проект

Підлітки та молодь Боярської громади, спортсмени

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Співфінансування не пропонується

Приклади (кейси) схожих рішень

http://fask.com.ua/tourney/turnir-z-mini-futbolu-sered-zhinochih-studentskih-komand.html https://kost-gromada.gov.ua/news/7011-turnir-z-mini-futbolu-na-kubok-silskogo-golovi https://setam.gov.ua/article/turnir-z-mini-futbolu-z-nagodi-dnya-narodjennya-dp-setam