Квест «Стріт-арти Боярки» Брав участь

Доданий
30.09.2021
Номер
13
Культура та туризм

Молодіжний туристично-історичний квест «Стріт-арти Боярки»

Автор проєкту
Бюджет
191 147 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Боярка

Опис

Опис проекту

Буде створено низку муралів на прохідних місцях міста, на яких будуть зображені найвідоміші світові постаті по одному з кожної області людської діяльності (медицина, наука, культура, тощо) та проведено екстраполяцію між ними та видатними боярчанами і відомими людьми, що мали відношення до Боярки у відповідних галузях (Наприклад: Фредді Меркюрі - Лисенко, Ейнштейн - Кістяківський). На кожному з муралів поруч з світовою постаттю буде відображено qr-код, сканувавши який людина зможе автоматично відкрити посилання на інформаційний веб ресурс з описом історичної постаті з Боярки, а також підказка для пошуку наступного мурала. Мета веб ресурсу, окрім інформаційної, полягає у відповідях на тестові завдання після проходження квесту, заснованих на отриманій інформації про відомих боярчан, а серед усіх хто прийме участь у проходженні квесту, за результатами конкурсу, будуть проведені нагородження тематичними призами (футболки або еко-сумки) з принтами арт об’єктів на вибір.

Проблема

Перетворення сірих стін і занедбаних місцин локацій на арт об’єкти. Відсутність сучасної активності для молоді у місті, яка не потребує залучення педагогів, екскурсоводів, безпосереднього супроводу тощо. Підвищення інтелектуального рівня та патріотичного духу серед молоді міста Боярка

Мета проекту та яким чином проект вирішить проблему

Організація сучасного активного дозвілля для мешканців міста Боярка та популяризація як туристично-екскурсійного маршруту містом. Залучення активної молоді у створенні безпосередньо стріт-арту, що спонукає бережне відношення до оточуючого середовища. Виховання інтелектуальної, активної та патріотично налаштованої молоді.

Для кого цей проект

Будь якій мешканець громади, а особливо молодь, діти, підлітки.

Фотографії