Вершина Парк На реалізації

Доданий
08.09.2021
Номер
2
Культура та туризм

ВЕРШИНА ПАРК – відновлення парку на о. Вершина, який стане для кожного місцем для проведення дозвілля.

Парк ВЕРШИНА:
• Місце, яке буде центром відпочинку села Жорнівка
• Місце для купання та тренування з вейкбордінгу
• Місце, де можна рибалити
• Місце, де можна провести вільний час з родиною в зоні альтанки і барбекю-зоною.
• Місце із стежками для бігу
• Місце, де буде дитячий майданчик

Автор проєкту
Бюджет
350 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Жорнівка

Опис

Опис проекту

Вершина Парк – це зона відпочинку для місцевих жителей села Жорнівка, жителей Боярського ОТГ, та інших гостей приїжджаючих з найближчих районів. Це місце стане центром села Жорнівка для проведення відпочинку, як дорослих, молоді, так і дітей. Ми прагнемо, щоб кожен мав змогу обрати різні активності у "Вершина Парк": прокат велосипедів, альтанки, зона барбекю, навчання з вейкбордингу, стежки для бігу, волейбол, баскетбол. Села потрібно розвивати для подальшого життя наших дітей!

Проблема

В свій час, озеро займало площу 30 соток, з глибиною до 3-х метрів. Озеро знаходиться у лісі. Але пройшло досить багато років, озеро стало заброшеним. Проблема: засмічення природи, озеро стало висихати, місце навкруги озера, ліс – стали непригідні для проведення часу та прогулянок. Територія без освітлення. Жителям села (молоді, дорослим, дітям) не має місця для проведення здорового образу життя, відпочинку.

Мета проекту та яким чином проект вирішить проблему

Хочемо отримати озеро завглибшки 2м, мати величезну зону для відпочинку. Залучити кошти, щоб село Жорнівка отримала статус центра проведення дозвілля у вигляді місця «Вершина Парк» для всіх бажаючих. Зробити волейбольну площадку, баскетбольну площадку, проведення навчання з вейкбордінгу, підвищити статус села, залучення кав’ярень, продуктові магазини, прокат велосипедів, траси для бігу. Відновити озеро, в якому можна буде купатися та займатися водними видами спорту. Територію зробити з освітленням, зробити дитячий майданчик, бігові стежки, альтанки, зони барбекю. Місце, в якому з радістю та насолодою буде проводити кожен житель, можливо проведення міських змагань або ярмарок. Все це можливо з докладанням зусиль кожного та допомоги громади, міської ради.

Для кого цей проект

Для людей, жителей села Жорнівка та жителей Боярської ОТГ, для приїжджих гостей з найближчих куточків навколо Києва.

Приклади (кейси) схожих рішень

Гарним прикладом та кейсом може бути ХАРАКТЕР ПАРК, який зробили в Крюковщині. Координати парку: https://goo.gl/maps/47Wv6TamgNQveTBL9 Сайт та можливості парка: https://linktr.ee/character.park

Фотографії