Влаштування набережної вздовж річки Ірпінь На реалізації

Доданий
30.09.2021
Номер
17
Громадянське суспільство

В с.Княжичі вже багато років вздовж річки Ірпінь панують одні зарослі. Пропоную на місці данних зарослей зробити пішохідні алейки та велосипедні доріжки із зеленими насадженнями, лавочками і дитячим майданчиком для мешканців та гостей нашого села.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Черноус
Бюджет
349 460 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Княжичі

Опис

Співавтори

Івашко Катерина Віталіївна

Опис проекту

Проект набережної в здовж річки Ірпінь несе в собі запроектовані алейки для пішиходів та окремо для людей які люблять покататись на велосипедах, роликах чи самокатах. Також лавки для відпочинку, фанарі для освітлення териорії, а також сміттєві баки для того щоб стежити за екологією села. Також передбачили рибацькі місця і спуски до них.

Проблема

В данний момент в селі Княжичі немає громадського простору де кожен з нас міг би прогулятись та просто відпочити на свіжому повітрі.

Мета проекту та яким чином проект вирішить проблему

Створити набережну для прогулянок та дитячий майдинчик. При цьому жителі та гості села отримають новий зелений простір для прогулянок та відпочинку поблизу річки Ірпінь. Також це буде заохочення людей до активного способу життя так як буде місце для прогулянок на свіжому повітрі. А завдяки вело доріжкам діти, підлітки та жителі села будуть безпечно кататись на велосипедах, самокатах, роликах та скейтах.

Для кого цей проект

Для мешканців та гостей с.Княжичі

Фотографії