Центральне вуличне освітлення с.Нове Брав участь

Доданий
27.09.2021
Номер
4
Комунальне господарство

Реалізація центрального освітлення вулиць у с.Нове.
Завдяки цьому проєкту будуть вирішені проблеми небезпеки пересування громадян, а в першу чергу, школярів, які навчаються у дві зміни в місцевій школі в темну пору доби.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Мироненко
Бюджет
181 782 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Нове

Опис

Опис проекту

В селі Нове, яке розташовано лише в 16 км від столиці України зовсім відсунтє центральне вуличне освітлення. З настанням осінньо-зимового сезону вже о п'ятій вечора боязко вийти з дому. Діти навчаються у дві зміни, запіздно повертаються з додаткових занять, та і дорослим не комфортно повертатися з роботи та озиратися на кожен звук. В своєму проєкті пропоную встановити консольні світильники на вулицях села. Це сприятиме підвищенню безпеки на вулицях та покращенню благоустрою, з'явиться можливість у молоді спільно проводити вечірне дозвілля, поліпшеться емоційний стан у місцевих жителів.

Проблема

Проблеми, я зкими стикаються мешканці це, перед усім, небезпека пересування темними вулицями. Через відсутність вуличного освітлення та асфальтованих доріг в темний час можливо спіткнутися, впасти і забезпечити вивих або перелом. (До речі, в Боярці відсутній травмпункт). Ще одна проблема полягає в тому, що значний відсоток ДТП відбувається в темну пору доби. Відсутність освітлення робить дорогу дуже небезпечною для людей та тварин , які дезоріентовані й можуть несподівано вискочити під колеса автомобіля. Також звертаю Вашу увагу, що відсутність освітлення сприяє погіршенню криміногенної ситуації. Що ця проблема значить для мене? Моя дитина та діти інших мешканців села повертаются додому з навчання вже затемно. Ми постійно хвилюємось за їх безпеку та здоров'я.

Мета проекту та яким чином проект вирішить проблему

Метою цього проєкту є безпечне пересування мешканців в темну пору доби, покращення умов благоустрою та житлово-коммунального обслуговування населення.

Для кого цей проект

Жителі с.Нове та м.Боярка: працююче населення, діти, підлітки, люди похилого віку, а також дачники, грибники, рибалки, які приїзджають на відпочинок.

Фотографії